Raykara Asfalt ve İnşaat’ın temelleri başkanımız Zafer Sarıkabadayı’nın 90’lı yılların ikinci yarısında bina inşaatı alanında çalışmaları ile başlamıştır. Yol yapım ve asfalt çalışmalarına ise 2000’li yıllarda başlanmış ve Karadeniz bölgesi, Marmara bölgesi ile İç Anadolu bölgesinde farklı alanlarda birçok asfalt yol yapım işi tamamlanmıştır. Devlet ihaleleri, taşeron işler ve asil firma olarak Ankara, Bolu – Gerede, Kastamonu, Çankırı, Mersin ve Bursa illerinde bir çok asfalt şantiyesi kurulmuş ve istenilen kalitede işler yapılmıştır. Son yıllarda karayolları ve belediye ihalelerinin yanı sıra özel şirketlerin yol yapım asfalt isteklerine modüler ekiplerimizle hizmet sunmaya başladık. Bugüne kadar 1,097 kilometre yolu başarı ile asfaltmış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Faaliyet alanlarımız arasında yol yapım ve asfalt işleri, çevre ve peyzaj düzenleme ile alt yapı çalışmaları bulunmaktadır. Yol inşaatında 16 yıllık tecrübe ile işlerimizde iş güvenliğini ön planda tutarak, çalışanlarımızın emeğine saygı duyup, yaptığımız işlerde kaliteyi ön planda tutmaktayız.


Vizyon

Asfalt yol yapım alanında hizmet ve çözümleriyle toplumun yaşam kalitesini arttırmak.
Raykara’yı Türkiye’de asfalt ve yol yapım alanında markalaştırmak.

Misyon

Yol yapım, asfalt ve çevre düzenleme alanlarında teknoloji ağırlıklı çalışmaları arttırıp, çalışanların bilgi düzeylerini geliştirerek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmak.
Alanında yeni pazarlara giriş yapmak